Opakowania

W naszym asortymencie znajdziesz opakowania oraz zamknięcia dopasowane do wszelkiego rodzaju produktów kosmetycznych: szamponów, balsamów do ciała oraz kremów. Oferujemy buteleczki, słoiki i pojemniki o pojemności od 5 do 250 ml. Różnorodna kolorystyka naszych artykułów sprawia, że w naszym sklepie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Pojemniki to nie tylko bezpieczny sposób na przechowywanie kosmetyków. Kolorowe opakowania wykonane np. ze szkła zwiększają atrakcyjność kremów czy balsamów. W naszej ofercie mamy opakowania szklane i opakowania plastikowe PET. Hurtowe zamówienia realizujemy w przeciągu kilku dni roboczych.

Spersonalizuj swój kosmetyk

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz różnego rodzaju opakowania i zamknięcia w różnorodnych kolorach i wzorach. Sprzedajemy m.in. pompki do dozowania olejków, atomizery oraz wieczka wykonane ze szkła i tworzyw PET. Oferujemy możliwość samodzielnego dopasowania rodzaju i koloru zamknięcia do opakowania kosmetycznego.

Wybrać opakowanie szklane czy plastikowe?

Opakowania szklane są często droższe od szklanych odpowiedników. Wynika to m.in. z wysokiej odporności chemicznej tego materiału. W szklanych opakowaniach można przechowywać niemal każdy rodzaj produktu niezależnie od jego konsystencji czy składu. Produkty szklane uważane są również za bardziej atrakcyjne wizualnie oraz bardziej ekologiczne niż ich plastikowe odpowiedniki.

Produkty wykonane z plastiku są zdecydowanie mniej ekologiczne. Przez to często są tańsze od opakowań szklanych. Plastik jest jednak bardziej wytrzymałym materiałem. Nie da się go stłuc i ciężko jest go przeciąć. Opakowania plastikowe są również zdecydowanie lżejsze, dlatego łatwiej jest transportować hurtowe ilości pojemników wyprodukowanych z tworzyw sztucznych niż ze szkła.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło