Opakowania

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

W naszym asortymencie znajdziesz opakowania oraz zamknięcia dopasowane do wszelkiego rodzaju produktów kosmetycznych: szamponów, balsamów do ciała oraz kremów. Oferujemy buteleczki, słoiki i pojemniki o pojemności od 5 do 250 ml. Różnorodna kolorystyka naszych artykułów sprawia, że w naszym sklepie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Pojemniki to nie tylko bezpieczny sposób na przechowywanie kosmetyków. Kolorowe opakowania wykonane np. ze szkła zwiększają atrakcyjność kremów czy balsamów. W naszej ofercie mamy opakowania szklane i opakowania plastikowe PET. Hurtowe zamówienia realizujemy w przeciągu kilku dni roboczych.

Spersonalizuj swój kosmetyk

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz różnego rodzaju opakowania i zamknięcia w różnorodnych kolorach i wzorach. Sprzedajemy m.in. pompki do dozowania olejków, atomizery oraz wieczka wykonane ze szkła i tworzyw PET. Oferujemy możliwość samodzielnego dopasowania rodzaju i koloru zamknięcia do opakowania kosmetycznego.

Wybrać opakowanie szklane czy plastikowe?

Opakowania szklane są często droższe od szklanych odpowiedników. Wynika to m.in. z wysokiej odporności chemicznej tego materiału. W szklanych opakowaniach można przechowywać niemal każdy rodzaj produktu, zarówno gotowe kosmetyki, jak i surowce kosmetyczne, niezależnie od ich konsystencji czy składu. Produkty szklane uważane są również za bardziej atrakcyjne wizualnie oraz bardziej ekologiczne niż ich plastikowe odpowiedniki.

Produkty wykonane z plastiku są zdecydowanie mniej ekologiczne. Przez to często są tańsze od opakowań szklanych. Plastik jest jednak bardziej wytrzymałym materiałem. Nie da się go stłuc i ciężko jest go przeciąć. Opakowania plastikowe są również zdecydowanie lżejsze, dlatego łatwiej jest transportować hurtowe ilości pojemników wyprodukowanych z tworzyw sztucznych niż ze szkła.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło