olejki eteryczne

Historia naszej firmy zaczęła się od zainteresowania się właściwościami różnego rodzaju olejków eterycznych i zapachowych. Zgłębiając naturę problemów takich jak bezsenność, wahania nastroju i niski poziom energii, doszliśmy do wniosku, że jednym ze skutecznych lekarstw może stać się aromaterapia. Wychodząc z tego założenia, założyliśmy firmę Naturalne Aromaty 2.

Działamy w branży kosmetycznej już od ponad 20 lat (dokładnie od 1999 roku). Staliśmy się jednym z polskich liderów w zakresie dystrybucji produktów do aromaterapii: olejków, balsamów oraz dyfuzorów. Obecnie dostarczamy produkty do wielu krajów z całej Europy, m.in. do Niemiec, Francji i Litwy. Zaopatrujemy zarówno mniejsze firmy, jak i znanych producentów kosmetyków z branży ECO.

Aromaterapia wciąż nie jest w Polsce powszechnie znana, dlatego staramy się przybliżać jej działanie oraz wyjaśniać, jaki wpływ na zdrowie klientów mają nasze produkty. Prowadzimy działania w mediach społecznościowych, piszemy artykuły na blogi i bierzemy udział w branżowych targach.


Nasza dewiza to: „ŻYJESZ LEPIEJ, GDY CZUJESZ SIĘ LEPIEJ”.


W naszej ofercie znajdziesz olejki eteryczne, które posiadają właściwości relaksacyjne oraz terapeutyczne. Oferujemy produkty, które pomogą ci pozbyć się stanu zapalnego, zapewnią komfortowy, głęboki sen i poprawią Twoje samopoczucie. Wszystkie tego rodzaju artykuły pochodzą od sprawdzonych producentów i są w 100% wykonane z naturalnych składników.

Z naszych artykułów korzystają tysiące ludzi w całej Europie. Dziękujemy, że również wybrałeś produkty marki „Naturalne Aromaty 2”.

Anna Olendre

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło